Novinky

Musíme si pomáhat

Musíme si pomáhat

Příběh nevidomého manželského páru Lackových z Prievidze, který si na živobytí přivydělává ruční výrobou košťat a smetáků, oslovil i nás. Protože vyrábějí nástroje, které jsou denní součástí práce našich lidí, rozhodli jsme se manželům pomoct koupí 100 ks koštět, a tak alespoň částečně ulehčit jejich nelehkou životní situaci.

Slovclean predstavuje Špeciálne práce

Slovclean predstavuje Špeciálne práce

Slovclean poskytuje okrem štandardných upratovacích služieb aj celé spektrum špeciálnych prác s využitím najmodernejších strojov a technológií. Kompletné portfólio špeciálnych prác nájdete tu , my vám dávame do pozornosti špecializované práce, v ktorých sme jednotkou na trhu


Kryštalizácia podláh z prírodného kameňa
Disponujeme špičkovou technológiou, vďaka ktorej sme schopní rýchlo, spoľahlivo a účinne obnoviť staré a poškodené mramorové podlahy:

 • hĺbkové čistenie mramorových podláh bez poškodenia povrchu
 • odstránenie škvŕn a škrabancov pomocou brúsenia diamantovými padmi
 • vytvorenie vysokého lesku a "omladenie" podlahy
 • zvýšenie odolnosti voči mechanickému poškodeniu a kyslým tekutinám


Walser Top Cleaner – špičkový stroj na veľkoplošné odstraňovanie žuvačiek
Znečistenie žuvačkami predstavuje veľký problém v obchodných a biznis centrách, ako v interiéroch, tak aj v exteriérových priestoroch. Bežné stroje sú pri ich odstraňovaní neefektívne. Walser Top-Cleaner je novinkou v boji proti znečisteniu žuvačkami:

 • ekologické čistenie povrchov a krytín všetkych druhov nezávisle od stupňa znečistenia
 • okrem žuvačiek odstraňuje tiež decht, živice, oleje a iné nečistoty
 • hĺbkové a hospodárne čistenie s minimálnou spotrebou vody10 rokov na trhu

10 rokov na trhu

Naša spoločnosť v týchto dňoch oslavuje už desať rokov svojho pôsobenia v oblasti upratovacích a facility management služieb. Začínali sme v roku 2005 ako upratovacia spoločnosťou s desiatkou pracovníkov v jednej kancelárii v Bratislave. Dnes pre nás pracuje takmer 2000 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a pracujeme pre 200 klientov. Z lokálnej upratovacej firmy sme vyrástli na komplexného poskytovateľa služieb facility managementu na Slovensku. Ďakujeme všetkým našim klientom a dodávateľom za spoluprácu!

Slovclean hľadá upratovačky a hotelové chyžné

Slovclean hľadá upratovačky a hotelové chyžné

Spoločnosť Slovclean hľadá poriadne ženy v rámci celého Slovenska, ktoré vedia, ako vyzerá poriadok a vedia ho aj spraviť. Ak máte záujem o niektorú z našich voľných pozícií, kontaktuje nás buď na bezplatnej linke 0800 555 777, alebo nám napíšte na nabor@slovclean.sk.

SLOVCLEAN rástol aj v roku 2014

SLOVCLEAN rástol aj v roku 2014

V minulom roku sme sa starali o čistotu a poriadok pre 152 klientov na celom Slovensku. Zaznamenali sme medziročný nárast obratu o 20 % a upratali sme ceľkovo 2 538 objektov. Pracovalo pre nás až 1 976 pracovníkov, čo predstavuje nárast o 20 % v porovnaní s predchádzajúcom rokom.

Monitorovací systém SMARTVIEW už aj v SLOVCLEANE

Monitorovací systém SMARTVIEW už aj v SLOVCLEANE

Od nového roka máme zavedený nástroj SMARTVIEW na mobilné monitorovanie a riadenie pracovníkov. Vďaka nemu budeme mať prehľad o pracovnom čase a činnostiach našich pracovníkov nielen my, ale najmä naši klienti. Využívaním tohto nástroja chceme dosiahnuť lepšiu výkonnosť našich zamestnancov a vyššiu spokojnosť našich klientov.

SmartView nám umožňuje:

 • monitorovať pracovný čas a dochádzku
 • kontrolovať dokončenie konkrétnych úloh
 • rýchlo identifikovať problémy a prijať nápravné opatrenia
 • sledovať najdôležitejší majetok a jeho údržbu
 • riadiť efektivitu čistenia orientovanú na výstup
Nové školiace centrum

Nové školiace centrum

V máji 2015 otvorí SLOVCLEAN nové, moderné školiace centrum. Bude slúžiť na zaškolenie nových pracovníkov, ako aj na preškolenie súčasného personálu vrátane manažmentu. Súčasťou nového školiaceho centra budú napríklad aj vzorky okien a podláh, na ktorých môžu zamestnanci trénovať rôzne techniky vrátane strojového umývania.

Veríme, že týmto krokom zvýšime kvalitu našich poskytovaných služieb, a tým aj spokojnosť našich klientov.

SLOVCLEAN sa stal akciovou spoločnosťou

SLOVCLEAN sa stal akciovou spoločnosťou

Začiatkom roka došlo k transformácii obchodnej spoločnosti SLOVCLEAN s.r.o. na akciovú spoločnosť SLOVCLEAN a.s. 

SLOVCLEAN má nového klienta:Západoslovenskú energetiku

SLOVCLEAN má nového klienta:Západoslovenskú energetiku

Spoločnosť SLOVCLEAN, jeden z popredných poskytovateľov služieb v oblasti facility managementu na Slovensku, uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Západoslovenská energetika, a.s. 

SLOVCLEAN sa tak bude starať o upratovacie práce pre 78 objektov vrátane centrály v Bratislave.

SLOVCLEAN pomáha materskej škole pri zdravotníckom zariadení

SLOVCLEAN pomáha materskej škole pri zdravotníckom zariadení

Ako sponzor materskej školy sme sa rozhodli riešiť neľahkú finančnú situáciu v školstve, spríjemniť pobyt detí v nemocnicia uľahčiť náročnú prácu učiteliek. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli poskytnúť Materskej škole na Limbovej ulici Mikulášsky finančný dar v hodnote 500€.

Predstavujeme MAJORDOMUS, profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť

Predstavujeme MAJORDOMUS, profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť

Nebolo by úžasné, keby ste sa po práci vrátili do čerstvo uprataného domova? Len si to predstavte. Oblečenie leží vyprané a vyžehlené v skrini, trávnik je upravený a váš vyvenčený domáci miláčik má plnú misku. Všetko sa udialo, kým ste boli preč. Vaša domácnosť je v poriadku a vy máte čas venovať sa tomu, na čom vám záleží najviac.

Spoločnosť SLOVCLEAN vám prináša novú službu MAJORDOMUS, v ktorej sa špecializujeme na komplexnú starostlivosť o domácnosť. Naše služby ponúkame na pravidelnej aj jednorazovej báze. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami a výsledkom našej práce je zvýšenie komfortu vášho bývania a šetrenie vášho času.

Čo Majordomus prináša?

 • Upratovanie: umývanie podláh, dezinfekcia, umývanie okien, hĺbkové čistenie kuchyne, čistenie nerezových, antikorových povrchov a elektrických spotrebičov, čistenie od vodného kameňa, tepovanie
 • Pranie a žehlenie
 • Pick-up service: odvoz, vyzdvihnutie a dovoz šatstva z čistiarne do 24/48 hodín
 • Starostlivosť o domáce zvieratá
 • Údržba a drobné opravy v domácnosti
 • Starostlivosť o záhradu a zeleň: kosenie trávy, odburiňovanie, orezávanie kríkov a stromov, výsadba trávy a kvetov, závlaha zelene

Bratislava sa zaradila k mestám s najčistejšími hotelmi na svete

Bratislava sa zaradila k mestám s najčistejšími hotelmi na svete

Podľa portálu Hotel.info patri Bratislava k mestám s najčistejšími hotelmi na svete. Umiestnila sa na štvrtom mieste, pokiaľ ide o čistotu jej hotelov. Pred Bratislavou sa umiestnili len Tokio, Varšava a Soul. Rezervačný portál tak svojím vyhlásením zvyšuje atraktivitu Bratislavy ako zaujímavej turistickej destinácie s kvalitnými službami.

Spoločnosť Slovclean, ktorá patrí na Slovensku k lídrom v oblasti poskytovania služieb facility managementu, sa stará o čistotu a poriadok štrnástich bratislavských hotelov.

SLOVCLEAN - PARTNER ČISTOTY A PORIADKU na festivale Grape 2014

SLOVCLEAN - PARTNER ČISTOTY A PORIADKU na festivale Grape 2014

Naša spoločnosť sa stala hlavným hygienickým partnerom tohtoročného festivalu Grape. Budeme sa starať o čistotu a poriadok v celom areáli festivalu. Účastníkom zároveň prinesieme úplnú novinku tohto ročníka - SLOVCLEAN hygienickú zónu so 72 sprchami s vybavením. Naším cieľom je, aby sa návštevníci na koncertoch, v stanovom mestečku, ako aj v celom areáli cítili čo najpríjemnejšie a vďaka našej starostlivosti si užili ČISTÚ ZÁBAVU.
SLOVCLEAN – ČISTÁ ZÁBAVA na GRAPE 2014

Housekeeping - na mieru šitá služba pre hotely

Housekeeping - na mieru šitá služba pre hotely

Čisté a starostlivo udržiavané priestory patria k najdôležitejším atribútom všetkých kvalitných a úspešných hotelov. Dokonalá čistota je tiež jedným z predpokladov, aby sa zákazníci do hotela opätovne a radi vrátili. Slovclean ponúka pre hotely a ubytovacie zariadenia komplexnú službu Housekeeping, v rámci ktorej zabezpečíme upratovanie a všetky pomocné práce vrátane pracovníkov, ktorí tieto činnosti vykonávajú. Housekeeping od Slovcleanu znamená šetrenie času a finančné úspory. Kontaktujte nás a my vám pripravíme ponuku presne na mieru: slovclean@slovclean.sk

Stali sme sa členom Slovensko - rakúskej obchodnej komory

Stali sme sa členom Slovensko - rakúskej obchodnej komory

Slovensko - rakúska obchodná komora je združenie, ktoré svojou činnosťou podporuje rozvoj hospodárskych a spoločenských vzťahov medzi Slovenskom a Rakúskom. Rozhodli sme sa vstúpiť do komory, aby sme mohli budovať nové vzťahy s podnikateľskými subjektmi na pôde tejto prestížnej organizácie. Naším cieľom je stať sa členom, ktorý sa bude aktívne podieľať na podujatiach komory. Z našej rozvíjajúcej sa spolupráce máme radosť a bude nám cťou spoznávať ostatných členov, nadväzovať nové kontakty a využívať príležitosti, ktoré sa nám vďaka členstvu naskytnú.

Staráme sa o medvedíka čistotného v bratislavskej ZOO

Staráme sa o medvedíka čistotného v bratislavskej ZOO

Ako spoločnosť, ktorá sa zameriava na upratovacie a čistiace služby, sme sa rozhodli podporovať a starať sa o zvieratko, ktoré má čistotu už vo svojom názve - o medvedíka čistotného. V bratislavskej zoologickej záhrade sa staráme o jeho domov, naposledy sme kompletne upravili a skrášlili jeho výbeh - vyčistili ho a vymaľovali, skonštruovali nové búdky a opätovne spustili do prevádzky jazierko, pretože voda je pre medvedíka čistotného veľmi dôležitá. Táto aktivita je súčasťou nášho úsilia o naplnenie firemnej stratégie spoločensky zodpovednej firmy.