Novinky

POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA - PREVRATNÉ RIEŠENIE ČISTOTY

POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA - PREVRATNÉ RIEŠENIE ČISTOTY

Vážení naši klienti a obchodní partneri, radi by sme Vám predstavili, ako sa naša spoločnosť SLOVCLEAN stará o hygienickú bezpečnosť u svojich klientov aj formou plošnej polymérovej dezinfekcie. Príklad, ako prebieha polymérová dezinfekcia v nákupnom centre, si môžete pozrieť vo videu ktoré nájdete tu. Potrebujete aj vy plošne dezinfikovať objekty? Slovclean vám ponúka najúčinnejšie riešenie! Prostredníctvom elektrostatického rozprašovača vykonávame plošnú bezchlórovú a bezalkoholovú polymérovú dezinfekciu objektov, ktorá je účinná na všetky baktérie / vírusy / plesne / kvasinky /H1N1, H5N1 a Covid-19

PolyHMG vytvára na povrchoch ochranný biocídny film.

Ten následne eliminuje ďalšiu kontamináciu. Takto je povrch chránený dlhodobo a riziko nákazy klesá. Dbajte na pravideľnú prevenciu! A to nie len počas aktuálnej mimoriadnej situácie. Kompexné hygienické zabezpečenie vnútorných priestorov predchádza problémom ktoré spôsobuje SBS syndróm, syndróm chorých budov.

SLOVCLEAN – POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA – REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

SLOVCLEAN – POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA – REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

Slovclean vykonáva plošnú dezinfekciu objektov revolučnou polymérovou technológiou. Celoplošná bezchlórová a bezalkoholová polymérová dezinfekcia s prípravkom PolyHMG sa používa prostredníctvom elektrostatického rozprašovača a ničí: baktérie / vírusy / plesne / kvasinky /H1N1, H5N1 a Covid-19

Prečo je polymérová dezinfekcia pokladaná za revolučnú technológiu?

 • dezinfekčné produkty na báze polyHMG predstavujú najnovší typ polymérovej dezinfekcie
 • ich širokospektrálne použitie zaručuje maximálnu ochranu prostredia
 • tieto prípravky ničia baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, riasy
 • zároveň zanechávajú povrchy
 • dlhodobo chránené proti mikroorganizmom dlhodobo chráni ošetrované povrchy
 • na povrchoch vytvára ochranný film
 • ničí prostredie vhodné pre mikroorganizmy
 • má silné protiplesňové účinky
 • polymérová dezinfekcia je stabilná, neprchavá, nereaktívna a neoxidačná
 • neničí žiadne materiály (textil, kovy, plasty, koža, guma)

PolyHMG vytvára na povrchoch ochranný biocídny film. Ten následne eliminuje ďalšiu kontamináciu. Takto je povrch chránený dlhodobo a riziko nákazy klesá. Tento EFEKT dokážu zabezpečiť LEN dezinfekčné prípravky na báze PolyHMG.

Aj v roku 2019 hrdo podporujeme Nadáciu detského kardiocentra

Aj v roku 2019 hrdo podporujeme Nadáciu detského kardiocentra

Naša spoločnosť aj v tomto roku zostáva generálnym partnerom unikátneho projektu Nadácie detského kardiocentra ŽIJEM NAPLNO! Aj vďaka našej podpore projekt úspešne napreduje. V súčasnosti je v programe 28 detí a päť špeciálnych pedagógov. Malí pacienti si totiž vyžadujú špeciálnu starostlivosť aj po prepustení z nemocnice, pretože následkom liečby a rôznych zákrokov často trpia poruchami psychomotorického a neuropsychického vývoja. Špeciálni pedagógovia sa starajú o to, aby detskí kardiologickí pacienti dobehli zameškané v škole a mohli bez obmedzení pokračovať vo svojom vzdelaní a vývoji.

SLOVCLEAN obhájil ocenenie Slovak Business Superbrands Award aj v roku 2019

SLOVCLEAN obhájil ocenenie Slovak Business Superbrands Award aj v roku 2019

Komisia expertov Brand council, programu Slovak Superbrands, udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2019. Stalo sa tak už druhý rok za sebou. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE a Dun&Bradstreet. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

certificate_superbrands_2019-original.jp

Rok 2018 bol v znamení veľkých výziev

Rok 2018 bol v znamení veľkých výziev

Naša spoločnosť sa v uplynulom roku stala členom medzinárodného holdingu upratovacích spoločností CEJS. Ide o konzorcium upratovacích a facility manažment firiem, ktoré pôsobia v stredoeurópskom regióne. To sa môže pochváliť nielen ucelenou ponukou služieb, vynikajúcim know-how, ale aj veľmi silným finančným a personálnym zázemím. Konzorcium tvoria tri spoločnosti. Poľsko zastupuje firma ProCleaner, za Českú republiku je v konzorciu Hondl Global Services a Slovensko zastupuje práve naša spoločnosť. Holding ponúka na mieru pripravené riešenia, ktoré prinášajú nákladovo efektívne inovácie s prioritou bezpečnosti. Hlavným cieľom činnosti CEJS  je splniť požiadavky zákazníkov, udržať vysokú kvalitu poskytovaných služieb a zamestnancom vytvoriť priateľské a bezpečné pracovné prostredie.

V roku 2018 sme boli úspešní aj na poli nových akvizícií

V roku 2018 sme boli úspešní aj na poli nových akvizícií

V uplynulom roku získala naša spoločnosť do svojho portfólia takých významných klientov ako obchodné centrum AUPARK Bratislava či VÚB banka s poskytovaním komplexných upratovacích služieb pre stredné a východné Slovensko. Rozšírili sme tiež spoluprácu s naším dlhodobým klientom DECATHLON o ich ďalšie štyri predajne.

Z ďalších významných klientov radi spomenieme novú spoluprácu so spoločnosťami:  eustream, a.s., sli.do s. r. o., REKU Slovakia spol. s. r. o., CBRE Corporate Outsourcing, s. r. o., Helske s. r. o., Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s., DATART INTERNATIONAL, a. s., Platform, s. r. o. a  Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava.

Naše nové akvizície

Naše nové akvizície

Radi by sme Vám predstavili spoločnosti, pre ktoré sme v tomto roku začali pracovať.

IKEA je naším novým klientom od júla 2017. Rozsah našej spolupráce zahŕňa zabezpečenie pravidelného interiérového a exteriérového čistenia a dennej služby vo všetkých verejne dostupných priestoroch. Poskytujeme aj hĺbkové čistenie kuchyne a výškové práce.

NÁRODNÝ ONKOLOGICKÝ ÚSTAV patrí do nášho portfólia od augusta 2017. Je to náš prvý veľký projekt v oblasti zdravotníctva so špecializovanými pracoviskami - operačnými sálami. Ide o zavádzanie najvyšších štandardov v oblasti dezinfekčného čistenia a nakladania s nebezpečným odpadom, a pre nás je to obrovská výzva.

Slovclean ako lokálny partner konzorcia CEJS uspel v medzinárodnom tendri na zabezpečenie facility služieb pre spoločnosť AMAZON v regióne CEE s celkovou obsluhovanou výmerou objektov viac ako milión metrov štvorcových. Ide o kompletné zabezpečenie upratovacích prác a internú logistiku odpadov vrátane nakladania s nebezpečným odpadom, kompletnú letnú a zimnú údržbu exteriéru a manipulačné práce s vysokozdvižnými vozíkmi.

Všetky naše nové „výhry“ nás tešia a sú pre nás zároveň veľkým záväzkom poskytovať našim klientom maximálne profesionálne služby a byť pre našich klientov spoľahlivým partnerom.

SLOVCLEAN POMÁHA

SLOVCLEAN POMÁHA

Naša spoločnosť sa v tomto roku stala generálnym partnerom Nadácie Detského kardiocentra. Podporujeme nový unikátny projekt nadácie s názvom ŽIJEM NAPLNO!

Projekt ŽIJEM NAPLNO!, jediný svojho druhu na Slovensku, pomáha deťom po ťažkých operáciách srdca zapojiť sa späť do normálneho života. SLOVCLEAN ako generálny partner projektu poskytol nadácii prostriedky na financovanie terapeutov a špeciálnych pedagógov, a tým pomohol uviesť tento jedinečný projekt do života.

VIAC

SLOVCLEAN VZDELÁVA

SLOVCLEAN VZDELÁVA

Na to, aby firma napredovala, je potrebné starať sa a pravidelne investovať do vzdelávania svojich pracovníkov. Len tak sa dá rozvíjať a uspieť na trhu vo vysokej konkurencii. Záleží nám na našich ľuďoch, a preto prinášame benefit v podobe kontinuálneho vzdelávania. SLOVCLEAN ACADEMY je náš interný vzdelávací systém, ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Avris Consulting. Tréningy a školenia pre našich zamestnancov a spolupracovníkov sú zamerané na projektové riadenie, zlepšenie komunikácie s klientmi, riadenie výkonu a mnohé ďalšie oblasti. Naším cieľom je starať sa o rozvoj našich ľudí, zvyšovať ich profesnú úroveň a aj týmto spôsobom prinášať našim klientom čo najkvalitnejšie služby.

Musíme si pomáhať

Musíme si pomáhať

Príbeh nevidiaceho manželského páru Lackovcov z Prievidze, ktorý si na živobytie privyrába ručnou výrobou metiel a zmetákov, oslovil aj nás. Keďže vyrábajú nástroje, ktoré sú dennou súčasťou práce našich ľudí, rozhodli sme sa manželom pomôcť kúpou 100 ks metiel, a tak aspoň čiastočne uľahčiť ich neľahkú životnú situáciu.

Slovclean predstavuje Špeciálne práce

Slovclean predstavuje Špeciálne práce

Slovclean poskytuje okrem štandardných upratovacích služieb aj celé spektrum špeciálnych prác s využitím najmodernejších strojov a technológií. Kompletné portfólio špeciálnych prác nájdete tu , my vám dávame do pozornosti špecializované práce, v ktorých sme jednotkou na trhu


Kryštalizácia podláh z prírodného kameňa
Disponujeme špičkovou technológiou, vďaka ktorej sme schopní rýchlo, spoľahlivo a účinne obnoviť staré a poškodené mramorové podlahy:

 • hĺbkové čistenie mramorových podláh bez poškodenia povrchu
 • odstránenie škvŕn a škrabancov pomocou brúsenia diamantovými padmi
 • vytvorenie vysokého lesku a "omladenie" podlahy
 • zvýšenie odolnosti voči mechanickému poškodeniu a kyslým tekutinám


Walser Top Cleaner – špičkový stroj na veľkoplošné odstraňovanie žuvačiek
Znečistenie žuvačkami predstavuje veľký problém v obchodných a biznis centrách, ako v interiéroch, tak aj v exteriérových priestoroch. Bežné stroje sú pri ich odstraňovaní neefektívne. Walser Top-Cleaner je novinkou v boji proti znečisteniu žuvačkami:

 • ekologické čistenie povrchov a krytín všetkych druhov nezávisle od stupňa znečistenia
 • okrem žuvačiek odstraňuje tiež decht, živice, oleje a iné nečistoty
 • hĺbkové a hospodárne čistenie s minimálnou spotrebou vody10 rokov na trhu

10 rokov na trhu

Naša spoločnosť v týchto dňoch oslavuje už desať rokov svojho pôsobenia v oblasti upratovacích a facility management služieb. Začínali sme v roku 2005 ako upratovacia spoločnosťou s desiatkou pracovníkov v jednej kancelárii v Bratislave. Dnes pre nás pracuje takmer 2000 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a pracujeme pre 200 klientov. Z lokálnej upratovacej firmy sme vyrástli na komplexného poskytovateľa služieb facility managementu na Slovensku. Ďakujeme všetkým našim klientom a dodávateľom za spoluprácu!

Slovclean hľadá upratovačky a hotelové chyžné

Slovclean hľadá upratovačky a hotelové chyžné

Spoločnosť Slovclean hľadá poriadne ženy v rámci celého Slovenska, ktoré vedia, ako vyzerá poriadok a vedia ho aj spraviť. Ak máte záujem o niektorú z našich voľných pozícií, kontaktuje nás buď na bezplatnej linke 0800 555 777, alebo nám napíšte na nabor@slovclean.sk.

SLOVCLEAN rástol aj v roku 2014

SLOVCLEAN rástol aj v roku 2014

V minulom roku sme sa starali o čistotu a poriadok pre 152 klientov na celom Slovensku. Zaznamenali sme medziročný nárast obratu o 20 % a upratali sme ceľkovo 2 538 objektov. Pracovalo pre nás až 1 976 pracovníkov, čo predstavuje nárast o 20 % v porovnaní s predchádzajúcom rokom.

Monitorovací systém SMARTVIEW už aj v SLOVCLEANE

Monitorovací systém SMARTVIEW už aj v SLOVCLEANE

Od nového roka máme zavedený nástroj SMARTVIEW na mobilné monitorovanie a riadenie pracovníkov. Vďaka nemu budeme mať prehľad o pracovnom čase a činnostiach našich pracovníkov nielen my, ale najmä naši klienti. Využívaním tohto nástroja chceme dosiahnuť lepšiu výkonnosť našich zamestnancov a vyššiu spokojnosť našich klientov.

SmartView nám umožňuje:

 • monitorovať pracovný čas a dochádzku
 • kontrolovať dokončenie konkrétnych úloh
 • rýchlo identifikovať problémy a prijať nápravné opatrenia
 • sledovať najdôležitejší majetok a jeho údržbu
 • riadiť efektivitu čistenia orientovanú na výstup
Nové školiace centrum

Nové školiace centrum

V máji 2015 otvorí SLOVCLEAN nové, moderné školiace centrum. Bude slúžiť na zaškolenie nových pracovníkov, ako aj na preškolenie súčasného personálu vrátane manažmentu. Súčasťou nového školiaceho centra budú napríklad aj vzorky okien a podláh, na ktorých môžu zamestnanci trénovať rôzne techniky vrátane strojového umývania.

Veríme, že týmto krokom zvýšime kvalitu našich poskytovaných služieb, a tým aj spokojnosť našich klientov.

SLOVCLEAN sa stal akciovou spoločnosťou

SLOVCLEAN sa stal akciovou spoločnosťou

Začiatkom roka došlo k transformácii obchodnej spoločnosti SLOVCLEAN s.r.o. na akciovú spoločnosť SLOVCLEAN a.s. 

SLOVCLEAN má nového klienta: Západoslovenskú energetiku

SLOVCLEAN má nového klienta: Západoslovenskú energetiku

Spoločnosť SLOVCLEAN, jeden z popredných poskytovateľov služieb v oblasti facility managementu na Slovensku, uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Západoslovenská energetika, a.s. 

SLOVCLEAN sa tak bude starať o upratovacie práce pre 78 objektov vrátane centrály v Bratislave.

SLOVCLEAN pomáha materskej škole pri zdravotníckom zariadení

SLOVCLEAN pomáha materskej škole pri zdravotníckom zariadení

Ako sponzor materskej školy sme sa rozhodli riešiť neľahkú finančnú situáciu v školstve, spríjemniť pobyt detí v nemocnicia uľahčiť náročnú prácu učiteliek. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli poskytnúť Materskej škole na Limbovej ulici Mikulášsky finančný dar v hodnote 500€.

Predstavujeme MAJORDOMUS, profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť

Predstavujeme MAJORDOMUS, profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť

Nebolo by úžasné, keby ste sa po práci vrátili do čerstvo uprataného domova? Len si to predstavte. Oblečenie leží vyprané a vyžehlené v skrini, trávnik je upravený a váš vyvenčený domáci miláčik má plnú misku. Všetko sa udialo, kým ste boli preč. Vaša domácnosť je v poriadku a vy máte čas venovať sa tomu, na čom vám záleží najviac.

Spoločnosť SLOVCLEAN vám prináša novú službu MAJORDOMUS, v ktorej sa špecializujeme na komplexnú starostlivosť o domácnosť. Naše služby ponúkame na pravidelnej aj jednorazovej báze. Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami a výsledkom našej práce je zvýšenie komfortu vášho bývania a šetrenie vášho času.

Čo Majordomus prináša?

 • Upratovanie: umývanie podláh, dezinfekcia, umývanie okien, hĺbkové čistenie kuchyne, čistenie nerezových, antikorových povrchov a elektrických spotrebičov, čistenie od vodného kameňa, tepovanie
 • Pranie a žehlenie
 • Pick-up service: odvoz, vyzdvihnutie a dovoz šatstva z čistiarne do 24/48 hodín
 • Starostlivosť o domáce zvieratá
 • Údržba a drobné opravy v domácnosti
 • Starostlivosť o záhradu a zeleň: kosenie trávy, odburiňovanie, orezávanie kríkov a stromov, výsadba trávy a kvetov, závlaha zelene

Bratislava sa zaradila k mestám s najčistejšími hotelmi na svete

Bratislava sa zaradila k mestám s najčistejšími hotelmi na svete

Podľa portálu Hotel.info patri Bratislava k mestám s najčistejšími hotelmi na svete. Umiestnila sa na štvrtom mieste, pokiaľ ide o čistotu jej hotelov. Pred Bratislavou sa umiestnili len Tokio, Varšava a Soul. Rezervačný portál tak svojím vyhlásením zvyšuje atraktivitu Bratislavy ako zaujímavej turistickej destinácie s kvalitnými službami.

Spoločnosť Slovclean, ktorá patrí na Slovensku k lídrom v oblasti poskytovania služieb facility managementu, sa stará o čistotu a poriadok štrnástich bratislavských hotelov.

Housekeeping - na mieru šitá služba pre hotely

Housekeeping - na mieru šitá služba pre hotely

Čisté a starostlivo udržiavané priestory patria k najdôležitejším atribútom všetkých kvalitných a úspešných hotelov. Dokonalá čistota je tiež jedným z predpokladov, aby sa zákazníci do hotela opätovne a radi vrátili. Slovclean ponúka pre hotely a ubytovacie zariadenia komplexnú službu Housekeeping, v rámci ktorej zabezpečíme upratovanie a všetky pomocné práce vrátane pracovníkov, ktorí tieto činnosti vykonávajú. Housekeeping od Slovcleanu znamená šetrenie času a finančné úspory. Kontaktujte nás a my vám pripravíme ponuku presne na mieru: slovclean@slovclean.sk

V roku 2018 sme boli úspešní aj na poli nových akvizícií

V roku 2018 sme boli úspešní aj na poli nových akvizícií

V uplynulom roku získala naša spoločnosť do svojho portfólia takých významných klientov ako obchodné centrum AUPARK Bratislava či VÚB banka s poskytovaním komplexných upratovacích služieb pre stredné a východné Slovensko. Rozšírili sme tiež spoluprácu s naším dlhodobým klientom DECATHLON o ich ďalšie štyri predajne.

Z ďalších významných klientov radi spomenieme novú spoluprácu so spoločnosťami:  eustream, a.s., sli.do s. r. o., REKU Slovakia spol. s. r. o., CBRE Corporate Outsourcing, s. r. o., Helske s. r. o., Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s., DATART INTERNATIONAL, a. s., Platform, s. r. o. a  Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava.

Stali sme sa členom Slovensko - rakúskej obchodnej komory

Stali sme sa členom Slovensko - rakúskej obchodnej komory

Slovensko - rakúska obchodná komora je združenie, ktoré svojou činnosťou podporuje rozvoj hospodárskych a spoločenských vzťahov medzi Slovenskom a Rakúskom. Rozhodli sme sa vstúpiť do komory, aby sme mohli budovať nové vzťahy s podnikateľskými subjektmi na pôde tejto prestížnej organizácie. Naším cieľom je stať sa členom, ktorý sa bude aktívne podieľať na podujatiach komory. Z našej rozvíjajúcej sa spolupráce máme radosť a bude nám cťou spoznávať ostatných členov, nadväzovať nové kontakty a využívať príležitosti, ktoré sa nám vďaka členstvu naskytnú.